Wiosna tuż tuż, a w Żaku SIE MA dwie raty gratis

Zapisz się na wybrany kurs i zgarnij rabat na start!

21.2.2022

Niby jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale powracające do kraju bociany już tak. Po urlopie w słonecznym Egipcie spieszą do Polski, żeby zdążyć przed końcem marca!
Dlaczego? Bo się dowiedziały, że w Żaku na powitanie dostaną 20% rabatu na kursy roczne! Nawet bociany wiedzą, że w Żaku SIEMA Rabat, czyli przez dwa miesiące uczysz się za darmo!

Wystarczy, że zapiszesz się do Żaka na wybrany kurs roczny i dostajesz od nas rabat powitalny w wysokości 20%. Spiesz się, bo promocja nie będzie trwała wiecznie. SIEMA Rabat działa tylko do 31 marca!

Sprawdź listę dostępnych kierunków na stronie szkoły w Twojej okolicy lub odwiedź sekretariat w najbliższym oddziale szkoły Żak. Listę naszych placówek znajdziesz tutaj.

Szczegółowy regulamin promocji