• zak.edu.pl  »
  • Aktualności  »

Plan lekcji na cały semestr jesienny dla Szkoły Policealnej Opieki Medycznej rok szkolny 2024/2025

Opiekun Medyczny, Masażysta, Higienistka Stomatologiczna, Asystentka Stomatologiczna, Terapeuta Zajęciowy

29.8.2024

Drodzy Słuchacze!

Poniżej, do pobrania znajduje się plan zajęć, który będzie obowiązywał przez cały semestr jesienny w roku szkolnym 2024/2025 ( od września do stycznia ). Plan lekcji jest powtarzalny i będzie wyglądał dokładnie tak samo przez cały semestr - dni tygodnia wraz z przypisanymi przedmiotami będą powtarzały się do końca trwania semestru. Harmonogramy zjazdów znajdują się w zakładce "terminy zjazdów " by móc dopasować opisane poniżej dni tygodnia do dni kalendarzowych.